[ad_1]

BIANCA BALTI Najbardziej #piękne #kobiety z #świata #piękno #model #niesamowite #sexy #hot #body #fantastic #gorgeus #celebrities #acterss #tmbw_world #italy🇮🇹 #italiangirl #playboy #playmate #playboyitaly #biancabalti

[ad_2]

Serdecznie zapraszam Panie i Panów z poniższej listy do przyłączenia się do moich poszukiwań sponsora lub organizacji sponsorującej mój projekt i mnie osobiście. Z grzeczności, jeśli jesteś zainteresowany napaścią seksualną na mnie w moim mieszkaniu na balkonie raczej dziękuje o taki typ, proszę, abyś mnie wożił dobrym Autem i oczywiście zrobię ci lodzika w zamian za dotykanie mnie. Ponieważ mój wiek nie jest przeszkodą w znalezieniu sponsora mam mniej niż 30 lat, nie zwracam się do nikogo w poszukiwaniu takiego typu Panów, nikt nigdy nie będzie wiedział o naszym istnieniu, pomimo moich najlepszych starań, zawsze będę niewidoczna.

Doceniam twoją wiadomość i odpowiem ci, gdy tylko będę miał okazję; ale szukam tylko silnych facetów, którzy pomogą mi w tym przedsięwzięciu. Jeśli moja narodowość jest nieistotna dla tej rozmowy, włączę do swojej osobowości elementy włoskiego i portugalskiego, a resztę dowiesz się poprzez bezpośredni kontakt ze mną; Chętnie pojadę do każdego miasta w Polsce na takie spotkanie, jeśli chcesz.


Leave a Reply


[fluentform id="2"]

ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?
 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry