9 prostych rzeczy, których mężczyźni chcą w związku

Może ci nie powiedzieć, ale ja to zrobię.

Jeden z najczęstszych komentarzy, jakie otrzymuję na temat niezliczony Artykuły, które mam o tym, czego kobiety chcą w związkach, to: Hej człowieku, co z tym, czego chcą faceci?

Po ponad 10 latach pisania — głównie o Czego pragną kobiety w związkach — nieobca jest mi frustracja brak materiału online o tym, czego my, kolesie, chcemy (potrzebujemy).

Co więcej, uważam, że niektóre kobiety są naprawdę sfrustrowane brakiem komunikacji, jaki zapewnia ich partner, i nie bardzo wiedzą, jak go kochać ani czego naprawdę szuka.

Mężczyźni są przyzwyczajeni do ukrywania swoich uczuć i „nie bycia w potrzebie”, ale jest między nimi różnica będąc w potrzebie oraz mając potrzeby.

My wszystko mieć wymagania w związku, więc oto 8, które pomogą ci lepiej zrozumieć twojego faceta, ponieważ jeśli ci nie powie, to ja:

1: Mężczyźni chcą mieć kolegę z drużyny.

Jesteśmy istotami społecznymi. Mogę przynajmniej mówić za siebie, kiedy mówię, że lubię chodzić na wiele różnych wydarzeń i spędzać czas z wieloma różnymi typami ludzi. Równie dobrze jednak cieszymy się spokojną nocą na kanapie, oglądając filmy i zamawiając jedzenie na wynos.

Chociaż te rzeczy są świetne zarówno na własną rękę, jak i z przyjaciółmi, najlepiej podzielić się nimi z kobietą, którą kochamy.

Uważam, że każdy dobry człowiek powinien brać udział w rzeczach, które lubisz, nawet jeśli nie są one jego pierwszym wyborem — ale to nie może być jednostronne, bo zawsze będzie się zastanawiał, dlaczego przyjmuje twoje zaproszenia, ale ty nigdy zaakceptuj jego.

Co więcej, posiadanie kolegi z drużyny to budowanie życia razem. Kiedy „ja” staje się „my”, oboje możecie wyznaczać wspólne cele, inspirować się nawzajem, by być lepszymi i tworzyć życie, którego oboje pragniecie obok siebie.

2: Mężczyźni chcą być wspierani.

Ambitny mężczyzna, który dąży do więcej w życiu, osobiście i zawodowo, będzie pod głębokim wpływem typu kobiety, z którą zdecyduje się przebywać.

To nie jest kwestia opinii, badania to potwierdzają.

Więc technicznie można to uznać za potrzebować. Niezależnie od tego, czy buduje firmę, wraca do szkoły na kolejny stopień, czy po raz pierwszy od lat chodzi na siłownię — twoje wsparcie i zachęta mogą być dodatkowym paliwem, którego potrzebuje, aby przejść całą drogę.

Każdy człowiek wart swojej soli wesprze Twój ambicje i starania — więc uczciwe jest zrobienie tego samego w zamian.

3: Mężczyźni chcą się śmiać.

Kobiety wiedzą, jak atrakcyjny jest humor, a mężczyźni, jak atrakcyjny jest dla kobiet — ale działa to również w obie strony. Mężczyźni kochają kobietę, która potrafi sprawić, że będzie się uśmiechał i śmiał, czy to podczas rozmowy tekstowej, która rozjaśnia mu dzień, czy siedząc na ławce w parku, wymyślając historie o przechodzących ludziach.

Życie rzuca nam łebki i nie zawsze jest łatwe. W danym momencie możemy być przytłoczeni wieloma różnymi rzeczami — nasz związek nie powinien być jedną z nich.

4: Mężczyźni chcą, abyś czuł się dobrze.

Dobrzy ludzie znajdują poczucie celu w dający. Dawanie komplementów, dawanie wartościowego czasu, dawanie prezentów, wykonywanie czynności służby i tak — dawanie w sypialni.

Czy to intymne, czy platoniczne, jego intencje są takie same: zrobić ty czuć się dobrze. To sprawia, że ​​jest szczęśliwy, spełniony i daje poczucie wartości w twoim związku.

Sprawia, że ​​czuje, że jest dla niego miejsce w twoim życiu i że naprawdę dodaje coś, czego nikt inny nie może.

Stworzenie dla niego przestrzeni, w której może wkroczyć z tą pozytywną energią, sprawi, że będzie chciał robić więcej i więcej — tak długo, jak czuje, że jego wysiłki są doceniane.

5: Mężczyźni chcą cię zapewnić.

Wiemy, że nie potrzebować nas zrobić dla ciebie wszystko. Nie potrzebujesz nas, abyśmy otwierali drzwi, wyciągali krzesło lub wypełniali receptę — ale my chcemy. Chcemy, ponieważ to są małe rzeczy, które robimy, abyś wiedział, że Cię kochamy. Mężczyźni są naturalnie dostawcami, tak jak kobiety są naturalnymi opiekunkami. Jasne, wszyscy

Zamykając nas i mówiąc, że możesz zrobić wszystko dla siebie, skutecznie odbierasz naszą metodę okazywania Ci, że Cię kochamy. Wielu mężczyzn nie jest świetnymi komunikatorami (niespodzianka), więc uciekają się do swoich instynktów, aby pokazać ci swoją miłość niewerbalnie.

6: Mężczyźni chcą, abyś był z nich dumny.

Jeśli osoba, z którą jesteś, nie jest dumna z bycia z tobą, to jesteś z niewłaściwą osobą.

Jeśli nie jesteś dumny z osoby, z którą jesteś, to jesteś z niewłaściwą osobą.

7: Mężczyźni chcą stabilności.

Nie tylko kobiety pragną stabilności w związku. Chcemy kobiety, która jest stabilną częścią naszego życia, ponieważ oznacza to, że wiemy, że możemy jej ufać i na nią liczyć. Oznacza to, że wiemy, do kogo wracamy do domu. Zbyt wiele kłótni, kłótni lub niespójności sprawi, że zaczniemy się zastanawiać, czy poświęcamy swój czas, serce i wysiłek komuś, kto może nie być w tym na dłuższą metę.

8: Intymność.

Zauważ, że nie tylko powiedziałem seks.

Tak, oczywiście mężczyźni chcą (i potrzebują) seksu (czyż nie wszyscy?) — ale seks jest barometrem ogólnego stanu związku.

Seks wzmacnia więź emocjonalną między partnerami.

Seks jest oznaką uczucia, miłości i zaufania.

Seks sprawia, że ​​ludzie czują się widziani, atrakcyjni i kochani.

Seks pozwala wiedzieć, kiedy wszystko idzie dobrze lub kiedy pojawia się dystans emocjonalny.

Seks to sposób na budowanie i utrzymywanie intymności w czasie, a bez niego cały domek z kart może się zawalić.

9: Mężczyźni chcą czuć się doceniani.

Być może największy punkt tutaj. Każdy mężczyzna wart swojej soli będzie starał się robić rzeczy dla kobiety w swoim życiu, aby czuła się doceniana, chciana i doceniana.

Nie „raz na jakiś czas”, ale często i bez konkretnego powodu.

Właśnie dlatego.

Chociaż żaden akt dobroci nigdy nie powinien być wykonywany w celu uzyskania nagrody — wdzięczność to paliwo utrzymuje pełny zbiornik hojności.

Nie ma znaczenia, jak ktoś jest obdarzony lub życzliwy, w końcu wszyscy się męczą czekam na docenienie i odejdzie, aby znaleźć kogoś, kto doceni ich wysiłki.

Pokaż mu, jak ważne są dla ciebie rzeczy, które robi, a nigdy nie przestanie ich robić.

Mógłbym ciągnąć w nieskończoność takie rzeczy jak komunikacja, poczucie bezpieczeństwa, dogadywanie się z jego przyjaciółmi i rodziną oraz całą masą innych osób — powiedz mi więc w komentarzach, które z nich są dla mnie najważniejsze.ty w związku?

James Michael Sama jest uznanym na całym świecie mówcą, autorem i rozwojem osobistym trener.

Odnosząc sukces w tworzeniu setek wirusowych artykułów i filmów na temat budowania nieograniczonej pewności siebie i zdrowszych relacji, James zgromadził ponad 38 milionów odwiedzających jego strona internetowa oraz zbiorowe media społecznościowe śledzące ponad 400 000 osób.

James przemawia na wydarzeniach na żywo i w mediach w całych Stanach Zjednoczonych i stał się ekspertem w takich miejscach jak CNN, Bravo, The New York Post, The Huffington Post, The Daily Beast, CNBC, The Boston Globe, CBS, i więcej.
Importowane Artykuły


0 0 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Jakieś pytania?

Jeżeli potrzebna jest tobie pomoc to zapraszamy do kontaktu.

ZOBACZ OBSZAR WSPARCIA

ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?
 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry

0
Your Cart is empty
Wyślij Upominek!
Damy czekają
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
0
Jeżeli podobam się tobie proszę też o komentarz.x
()
x
Ogłoszenia od Dam szukających Partnera Lub Sponsora Chcesz otrzymywać wiadomości od Pięknych Pań? Nie Tak