10 cech u mężczyzn, które kochają silne kobiety

@RaeTheWarrior i @JamesMSama

Daj się zainspirować jej siłą, a nie onieśmielony nią.

Możesz być księciem z bajki, ale ona jest nie dama w niebezpieczeństwie. Wręcz przeciwnie — właściwie. Całe życie sama zabija smoki i szuka rycerza, którego zbroja mecze jej.

Jakie cechy ma tak piękny okaz mężczyzny?

Odkryjmy:

1: Musi być w pełni wspierający.

Jak powiedział kiedyś Mark Twain: „Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują umniejszać twoje ambicje. Mali ludzie zawsze to robią, ale naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty też możesz stać się wspaniały”. Ta sama koncepcja dotyczy również relacji. Mężczyźni i kobiety, którzy są silni i bezpieczni sami w sobie, nie będą mieli problemu ze stanie za swoim partnerem, gdy będzie potrzebne wsparcie. Nie zdradzą twojego zaufania ani nie zniechęcą cię do życia, jakim chcesz żyć.

Kobieta w twoim życiu może być przedsiębiorcą, dyrektorem generalnym, dyrektorem wysokiego szczebla lub spędzać życie na różne sposoby, które wymagają od niej kopania tyłków i przyjmowania nazwisk. Absolutnie nie będzie tolerować mężczyzny, który jest tym onieśmielony lub próbuje ją „rozwodnić”.

To dlatego silne kobiety przyciągają silnych mężczyzn: wiedzą, że doceniasz pośpiech.

2: Musi realizować własne cele i pasje.

Jeśli para ma mieć jednego członka drużyny, który ma wielkie plany na własną przyszłość, będzie to potrzebować dwa koledzy z drużyny, którzy mają wielkie plany. Zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet przebywanie z kimś, kto jest o wiele mniej zmotywowany w życiu niż ty, spowoduje napięcie w związku.

Jeden nie zrozumie, dlaczego drugi tak ciężko pracuje. On lub ona nie zrozumie, dlaczego jego partner wstaje o 5:00 rano, aby iść na siłownię. Pogorszy się, gdy będziesz musiał wypracować dodatkowe godziny w ten piątkowy wieczór.

Mężczyzna, który będzie czuł się komfortowo w towarzystwie ambitnej i ambitnej kobiety, będzie musiał podążać podobną ścieżką dla siebie, aby ją zrozumieć, docenić i wspierać. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, związki to dwie oddzielne jednostki żyjące własnym życiem, ale zbiegające się jako jedna.

3: Musi być całkowicie bezpieczny w sobie.

Mężczyzna, który stale potrzebuje wsparcia lub potwierdzenia ze strony kobiety, z którą się spotyka, prawdopodobnie nie znajdzie tego, czego potrzebuje, jeśli będzie ścigał silną i niezależną kobietę. Będzie bezpieczna i pewna siebie i będzie chciała, aby mężczyzna, z którym jest, był taki sam. Chociaż prawdopodobnie okaże mu miłość i uczucie, ponieważ troszczy się o niego i chce by czuł się kochany — nie będzie ciągle przypominała mu, jak bardzo potrzebuje go w swoim życiu. Bo ona nie.

Silny mężczyzna nie będzie się spodziewał potrzebne przez kobietę tego kalibru, ale ważne jest, aby pamiętać, że mężczyźni nadal chcą czuć chciał, i wszyscy nadal potrzebujemy miłości i uczucia, aby czuć się docenianymi w związku, więc nie można tego przeoczyć.

4: Musi szanować jej prywatność i indywidualność.

Kobiety, które są skoncentrowane na własnej misji i ścieżce życiowej, nie poświęcają czasu na szukanie potwierdzenia u innych. Żyją chwilą i są zbyt zajęci, by przejmować się tym, co myślą inni ludzie.

Mężczyzna, który spotyka się z taką kobietą, musi z nią popracować nad tym, co jest między nimi i co jest wystawione na widok publiczny. W pokoleniu mediów społecznościowych trudno o prywatność – ale aby związek z dojrzałą, niezależną kobietą działał na dłuższą metę, nadal musi być priorytetem.

5: Musi być z nią bezpośredni i szczery.

Żaden mężczyzna nigdy nie powinien być szorstki lub lekceważący kobietę w swoim życiu [or anyone], ale uczciwość i uczciwość nadal są ważnym elementem tworzenia relacji. Mężczyzna, który jest kłębkiem papki, nigdy nie będzie w stanie przykuć uwagi silnej kobiety, ponieważ ona będzie go chodzić, a on nigdy nie zapewni jej stabilności, której potrzebuje.

Typ mężczyzny, który będzie pasował do kobiety tego kalibru, będzie wiedział kiedy być wobec niej elastycznym, a kiedy nie ustępować. Będzie go za to bardziej szanować.

6: On nadal musi być mężczyzną.

Tylko dlatego, że kobieta może być odpowiedzialna od 9 do 5 od poniedziałku do piątku, nie oznacza, że ​​chce mieć takie same obowiązki w związku. W końcu wiele kobiet wciąż docenia mężczyznę, który… jest mężczyzną, i przygotuje dla nich plany w wieczór randkowy. Mężczyzna, który wciąż ją kocha. Człowieka rycerskiego i pełnego szacunku. Mężczyzna, który rozumie, że kobieta może być niezależna i nadal powinna być traktowana jak dama.

7: Musi pozwolić jej rozwinąć skrzydła.

Zaborczy, apodyktyczni mężczyźni są kryptonitem dla silnych kobiet. Podduszanie lub zbyt silne zbliżanie się do tego typu kobiety to najszybszy sposób, aby natychmiast ją odepchnąć. Jest zajęta i nie potrzebuje (ani nie chce) jej ciągłego trzymania za rękę. Najlepiej pracuje z mężczyzną, który żyje swoim własnym życiem obok jej, a nie takim, który próbuje ich splatać.

8: Musi się skutecznie komunikować.

Nie oznacza to tylko umiejętności mówienia i wyrażania swoich uczuć, ale także umiejętności słuchania i interpretowania jej. Nie wszystkie kobiety są werbalnie otwarte lub czułe, ale będą pokazać ty, jak się czują na swój własny sposób. Ważne jest, aby mężczyzna mógł usłyszeć, kim jest kobieta w jego życiu nie? powiedzieć, a także to, co robi.

9: Musi traktować ją jak równą.

Kiedy chwali, że jesteś w czymś świetny, odpowiedni mężczyzna dla silnej kobiety nigdy nie kończy zdania słowem „wiesz, dla dziewczyny”. Mężczyzna, który potrafi skutecznie zbudować relację z niezależną kobietą, zobaczy ją dokładnie tak, jak powinna być postrzegana – jako równą. Oznacza to szanowanie i docenianie jej opinii oraz otwarte mówienie jej własnych. Oznacza to możliwość prowadzenia głębokich, znaczących rozmów i naprawdęsłuchający do jej punktów widzenia. Oznacza to, że nigdy nie zakładaj, że nie nauczy cię czegoś nowego ani nie pokaże ci nowych doświadczeń — w rzeczywistości niektóre z najważniejszych lekcji życiowych będą pochodzić od niej.

10: Musi zachować poczucie humoru.

Pomimo twardej powłoki zewnętrznej niektóre silne kobiety nadal są ludźmi, którzy doświadczają każdej emocji. Nikt nie chce być cały czas surowy lub poważny, zwłaszcza ci, którzy mają pracę pod presją lub stresujący tryb życia. Mężczyzna, który potrafi poprawić nastrój w odpowiednim momencie, będzie nie tylko wspaniałym kochankiem, ale także wspaniałym najlepszym przyjacielem.

Znalezienie równowagi, która pozwala na rozkwit związku, gdy spotykają się dwie silne, niezależne osoby, jest trudne. Mężczyźni muszą zrozumieć, że mogą być z kobietą, która żyje własnym życiem i nie poświęcać swojej męskości. A kobiety muszą zrozumieć, że bycie silnym i niezależnym nie musi oznaczać bycia apodyktycznym lub szorstkim. Mężczyźni i kobiety są jednakowo godni szacunku, bez konieczności udowadniania swojej dominacji nad sobą.

Najlepsze zespoły składają się z ludzi, którzy wypełniają puzzle drugiego. Którzy dobrze ze sobą współpracują i szanują swoje mocne strony, jednocześnie równoważąc swoje słabości. Miłość to sport zespołowy, a mając odpowiednią osobę u swojego boku, zawsze wygrasz grę.

James Michael Sama jest uznanym na całym świecie mówcą, autorem i rozwojem osobistym trener.

Odnosząc sukces w tworzeniu setek wirusowych artykułów i filmów na temat budowania nieograniczonej pewności siebie i zdrowszych relacji, James zgromadził ponad 38 milionów odwiedzających jego strona internetowa oraz zbiorowe media społecznościowe śledzące ponad 400 000 osób.

James przemawia na wydarzeniach na żywo i w mediach w całych Stanach Zjednoczonych i stał się ekspertem w takich miejscach jak CNN, Bravo, The New York Post, The Huffington Post, The Daily Beast, CNBC, The Boston Globe, CBS, i więcej.
Importowane Artykuły


0 0 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Jakieś pytania?

Jeżeli potrzebna jest tobie pomoc to zapraszamy do kontaktu.

ZOBACZ OBSZAR WSPARCIA

ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?
 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry

0
Your Cart is empty
Wyślij Upominek!
Damy czekają
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
0
Jeżeli podobam się tobie proszę też o komentarz.x
()
x
Ogłoszenia od Dam szukających Partnera Lub Sponsora Chcesz otrzymywać wiadomości od Pięknych Pań? Nie Tak